Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji

Besthr

Jawor, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla międzynarodowego, światowego lidera produkującego specjalistyczne zabezpieczenia dla przemysłu, na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor (dolnośląskie)

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie stanu magazynów i ich optymalizacja
  • Rejestrowanie zleceń w systemie
  • Zamawianie komponentów produkcyjnych i monitorowanie ich dostaw
  • Koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych
  • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie organizacji wysyłek
  • Kontrola zgodności ilości i rodzaju wyrobów z dokumentami
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów
  • Analiza i synteza danych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe w zakresie: logistyki, transportu lub zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Mile widziane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Office – zwłaszcza Microsoft Excel
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność samoorganizacji i efektywnej pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w projektach międzynarodowych
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców