SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I MAGAZYNU CZĘŚCI PROTOTYPOWYCH – Centrum Prototypów

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA
  • Zamawianie towarów i usług zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym Centrum prototypów.
  • Współpraca z działem zakupów i logistyki w procesie zamawiania i przyjmowania części specjalnych.
  • Organizowanie transportu i odbiór zamówionych towarów oraz wysyłek wyrobów gotowych.
  • Nadzorowanie harmonogramów dostaw i wysyłek.
  • Koordynacja przepływu materiałów produkcyjnych w trakcie produkcji.
  • Zarządzanie magazynem prototypów.
  • Optymalizacja dostaw i metod zarzadzania magazynem części prototypowych.
  • Optymalizacja kosztów transportu.
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie QAD,MOM odnośnie części prototypowych.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami grupy prototypów we wdrażaniu nowych projektów i wymaganych zmian.
  • Przygotowywanie zestawów montażowych w oparciu o dostarczone Listy materiałowe (BOM).
  • We współpracy z inżynierem jakości Centrum Prototypów przeprowadzanie pomiarów zgodnie z planem kontroli dla części specjalnych.
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Gotowość do przyjęcia specjalnych obowiązków w ramach prac Centrum Prototypów.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Doświadczenie w zakresie zarzadzania materiałami wchodzącymi i wychodzącymi.
  • Doświadczenie w zakresie zarzadzania materiałami w procesie oraz magazynem.
  • Wiedza na temat procesów montażowych.
  • Czytanie rysunku technicznego i znajomość podstaw GD&T.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i międzynarodowym środowisku.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wiedza na temat standardowych przyrządów pomiarowych.
  • Znajomość QAD (Wiedza na temat oprogramowania MOM i JFK będzie dodatkowym atutem).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem pakietu Excel.
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (znajomość innych jeżyków obcych będzie dodatkowym atutem).

OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
  • Imprezy integracyjne.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka