Bakalland S.A.

Specjalista ds. Logistyki Dostaw

Od: Bakalland S.A.
Miejsce pracy: Janów Podlaski (k. Biała Podlaska, Terespol)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie

Zakres obowiązków:

  • Wywoływanie surowców i opakowań do produkcji na podstawie zgłoszeń wynikających z planów produkcji, estymacji i budżetu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • Prowadzenie bieżącego monitoringu zapasów surowców i opakowań, utrzymywanie optymalnych ich ilości
  • Współpraca z Agencją Celna w przypadku odpraw surowców i towarów pochodzących poza UE
  • Prowadzenie nadzoru nad zapasem surowców i opakowań podlegających wymianie
  • Prowadzenie procesu reklamacji logistycznych i jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Pożądana znajomość systemu SAP

Oferujemy miejsce pracy, które zapewnia:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej rozwijającej się Polskiej organizacji
  • Stabilne i satysfakcjonujące wynagrodzenie