Specjalista ds. Likwidacji szkód komunikacyjnych

Firma Motoryzacyjna Marek Migura

WAŁBRZYCH, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

obsługa klienta w zakresie napraw powypadkowych
nadzór nad pracą warsztatu blacharsko-lakierniczego
wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów
przygotowywanie kosztorysów naprawy
prowadzenie dokumentacji szkodowej oraz obsługa związanych z tym płatności
reprezentowanie firmy przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Wymagania

minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
umiejętność wykonywania kosztorysów w systemie Audatex oraz mile widziana znajomość systemów eksperckich w zakresie wyceny pojazdów.
znajomość rynku napraw powypadkowych
znajomość obowiązującego prawa, praktyki ubezpieczeniowej i aktualnego w tym zakresie orzecznictwa
chęć do dalszego rozwoju i nauki
prawo jazdy kat. B
znajomość pakietu MS Office
wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywność

Prezentacja firmy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia