Specjalista ds. Licencji i Audytów SAP

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Prowadzenie projektów dotyczących licencjonowania SAP
  • Prowadzenie formalnych audytów SAP oraz wewnętrznych przeglądów licencji SAP
  • Analiza dokumentów licencyjnych i umów SAP
  • Optymalizowanie środowiska SAP pod względem licencji
  • Zbieranie technicznych danych ze środowiska SAP potrzebnych do audytu
  • Wdrażanie rekomendacji

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produktów SAP
  • Umiejętność zebrania informacji o zakupionych licencjach, wykorzystaniu licencji, opracowania bilansu licencji, optymalizacji i doradztwa dla klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych