Specjalista ds. Lean Manufacturing

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: SLM/10/20

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Inicjowanie nowych rozwiązań i usprawnień systemów produkcyjnych, przede wszystkim w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat, efektywnych metod wytwarzania i przepływu materiałów w zakładzie,
  • Udział w projektach polegających na wdrażaniu rozwiązań usprawniających procesy wewnątrz zakładu zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
  • Monitorowanie i ocena wybranych wskaźników jakościowych i wydajnościowych
  • Popularyzowanie i kreowanie podejścia Lean Management wśród pracowników
  • Podejmowanie działań w organizacji w oparciu o narzędzia Lean;
  • Wsparcie wdrożenia i rozwój procesów Lean na poziomie zakładu
  • Prowadzenie szkoleń i konsultacji z obszaru Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość narzędzi i technik Lean Manufacturing (m.in. 5S, VSM, TPM, SMED)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w branży przemysłowej, związane z optymalizacją produkcji)
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne
  • Inicjatywa, wytrwałość
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwijania współpracy z różnorodnymi zespołami,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Badania / Rozwój