Specjalista ds. Lean Manufacturing

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy:Pisz

Nr ref.: SLM/09/2019

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Organizowanie i współprowadzenie warsztatów z zakresu Lean Manufacturing
  • Współprowadzenie projektów Lean Manufacturing
  • Proponowanie odpowiednich narzędzi i technik
  • Wdrażanie rozwiązań oraz monitorowanie ich funkcjonowania
  • Wdrażanie działań korygujących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży drzewnej oraz procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązania współpracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną, szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Badania / Rozwój