Specjalista ds. lean manufacturing

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • wdrażanie procesów ciągłego doskonalenia poprzez organizację i prowadzenie warsztatów;
  • raportowanie kluczowych wskaźników;
  • prowadzenie / zarządzanie projektami doskonalenia;
  • motywacja wewnętrzna pracowników;
  • identyfikacja obszarów do doskonalenia w obszarach produkcyjnych i nieprodukcyjnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne mile widziane;
  • około roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczne umiejętności z zakresu optymalizacji produkcji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz metod lean manufacturing;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zorientowanie na cel.

Firma oferuje:

  • pakiet socjalny (karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna);
  • możliwość zdobycia wielu cennych doświadczeń w międzynarodowej organizacji z branży automotive.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.