Specjalista ds. Lean Manufacturing

Vicim Poland sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Visscher-Caravelle Automotive jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą tekstylne dywaniki samochodowe.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Australii, Malezji i Polsce, a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu i produkuje dywaniki dla niemal wszystkich producentów samochodów.

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie ( SAP, EDI ) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku.

Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

Do naszego zakładu w Grudziądzu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kandydat, którego poszukujemy, odpowiedzialny będzie za standaryzację oraz optymalizację procesów produkcyjnych poprzez wdrażanie narzędzi Lean w firmie. W ramach obowiązków będzie współuczestniczył w nowo uruchamianych projektach, przygotowywać będzie niezbędną dokumentację do prowadzenia szkoleń zarówno stanowiskowych, jak i szkoleń podnoszących ogólną wiedzę pracowników w obszarze Lean Manufacturing.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z doskonaleniem procesów produkcji
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz doświadczenie w koordynacji projektów z tego obszaru
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu

Visscher-Caravelle oferuje swoim pracownikom:

  • Ciekawą pracę
  • Rozwój swojego talentu
  • Inspirowane i bezpieczne środowisko pracy z zachowaniem podstawowych wartości

Dołącz do Nas!

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 )".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie