Opis stanowiska pracy

Nasz Klient TELZAS Spółka z o.o., wiodący w Polsce producent i dostawca urządzeń zasilania gwarantowanego i systemów zdalnego nadzoru poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i bieżące księgowanie dokumentów finansowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,naliczanie amortyzacji, rozliczanie inwestycji
  • rozliczanie kosztów produkcyjnych
  • weryfikacja dokumentów pod kątem podatku od towarów i usług oraz sporządzenie deklaracji VAT
  • kontrola i analiza dokumentów związanych z exportem, importem, WDT, WNT pod kątem podatku VAT
  • obsługa procesów związanych z rozliczaniem funduszy unijnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne ( ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość)
  • wymagane minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub projektowej
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości
  • doświadczenie w rozliczaniu kosztów w firmie produkcyjnej lub projektowej
  • mile widziane doświadczenie w zakresie podatku VAT, ewidencji środków trwałych i rozliczania projektów dofinansowanych z UE
  • bardzo dobra znajomośćExcel – niezbędna do wykonywania pracy
  • doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(warunek konieczny)
  • wysokie umiejętności interpersonalne pozwalające na budowanie relacji i sprawną współpracę z innymi pracownikami
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność, systematyczność, dbałość o dotrzymywanie terminów
  • umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania optymalnych rozwiązań

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość korzystania ze szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa