SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

IMP COMFORT Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy najlepszego, zorientowanego na cele kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • terminowe i prawidłowe księgowanie dokumentów spółki produkcyjnej,
  • prowadzenie ewidencji gospodarki magazynowej i rozliczanie inwentaryzacji,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń w zakresie transakcji wewnątrzwspólnotowych,
  • przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych klientów i rozliczeń pracowników,
  • prowadzenie księgowości kilku podmiotów grupy,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (Vat, Cit, inne),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS, Intrastat).

Oczekiwania:

  • doświadczenie w dziale księgowości (mile widziana praca w grupie kapitałowej),
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse),
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, zasad ewidencji oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT),
  • mile widziana znajomość oprogramowania SYMFONIA,
  • znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • wysoka kultura osobista oraz kultura pracy.

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia i podjęcia długoletniej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • premie motywacyjne oraz uznaniowe,
  • niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

IMP Comfort Sp. z o.o. jest liderem w branży włókienniczej. Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa