Specjalista ds. Księgowości

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości,
- Przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) i sprawozdań do GUS,
- Pełnienie nadzoru nad procedurami księgowo - podatkowymi oraz planem kont,
- Sporządzanie sprawozdań finansowych według UoR,
- Zarzadzanie zespołem księgowym,
- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi,
- Opracowywanie raportów zestawień i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
- Współpraca z innymi działami;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
- Minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Biegła znajomość UoR oraz przepisów podatkowych,
- Samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
- Umiejętność zarządzania zespołem,

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Dużą samodzielność działania,
- Bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy;

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa