Specjalista ds księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, do jej nowo utworzonego Centre of Excellence poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 34388
Praca stała
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  •  Prace księgowe w dziale  zobowiązań (PtP) lub księgi głównej (RtR)
  • Kontrola poprawności transakcji
  • Przygotowywanie raportów
  • Współpraca z innymi działami w organizacji

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wwykształcenie / doświadczenie w pracy w sektorze finansowym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel

Oferta:

  • umowę o pracę tymczasową na okres około 12 tygodni, z możliwością przedłużenia
  • możliwość uczestnictwa w ciekawym projekcie
  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającym się SSC
  • rozwój zawodowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)