Specjalista ds. Księgowości

Devire

Okolice Opola, Tułowice, opolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Okolice Opola, Tułowice

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT(+JPK)
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej
  • pozostałe prace wspierające dział księgowości

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • arakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
  • przyjazny zespół oraz miła atmosfera pracy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych (VAT, CIT), znajomość ustawy o rachunkowości,
  • wykształcenie wyższe (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (pełna księgowość)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • motywacja do pracy w księgowości/finansach

Devire Devire Devire Devire