Specjalista ds. księgowości

LAMINTEX Sp. z o.o.

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy w Nowym Sączu na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS, NBP
  • Dekretowanie i księgowanie wszystkich dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie i realizacja przelewów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Rozliczanie delegacji
  • Nadzór nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych oraz prawidłowością dowodów księgowych i zapisów w księgach rachunkowych
  • Uzgadnianie obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych, comiesięczna analiza kont

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości w spółkach prowadzących pełną księgowość (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych wynikających z ustawy o rachunkowości i ustaw o VAT, CIT, PIT
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

KANDYDAT Z NOWEGO SĄCZA LUB OKOLIC

Aplikację (CV+zdjęcie, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Słowa kluczowe: Księgowa, Księgowy, Specjalista ds. księgowości, Główna księgowa, Główny księgowy, Accounting, Samodzielna księgowa, Samodzielny księgowy

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat