Specjalista ds. księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Kluczowe zadania:

  • Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • Ewidencja księgowa i archiwizacja dokumentów dotyczących inwestycji budowlanej
  • Analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń
  • Współudział w procesie budżetowania
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych oraz dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie / projekcie na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • Analiza dokumentacji od strony prawno-finansowej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • Min. roczne doświadczenie w dziale finansowo-księgowym (mile widziane w branży budowlanej / produkcyjnej)
  • Praktyczna wiedza z zakresu finansów, controllingu i rachunkowości
  • Znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie inwestycji budowlanej w Piotrkowie Trybunalskim
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie z branży budowlanej
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m. in. pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną od początku zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość zdobycia obszernego doświadczenia w zakresie finansów i księgowości
  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę
MIEJSCE PRACY: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials