Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania i obowiązki :

  • Bieżące kompletowanie i analizowanie dokumentów finansowych oraz sprawdzanie ich pod względem formalnym i rachunkowym
  • Prowadzenie ewidencji kasowej
  • Prowadzenie spraw pensjonariuszy
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Prowadzenie i kontrola wydatkowania środków planu finansowego
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej z obowiązującymi przepisami ustawy prawo zamówień publicznych
  • Kontrolowanie prawidłowości wpłat za pobyt
  • Kontrolowanie prawidłowości zawieranych umów z pensjonariuszami
  • Kontrolowanie obiegu dokumentów w Dziale Ekonomicznym
  • Rozliczanie pracowników z zaliczek
  • Rozlicznie działów z dokonanych zakupów
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań
  • Inne prace zlecone przez kierownika Działu Ekonomicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne (mile widziane: wyższe o specjalności rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad księgowania, mile widziana znajomość prowadzenia pełnej księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik
  • Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego Advantec
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Inne