Specjalista ds. księgowości

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe S.A.to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, w związku z rozwojem oddziału w Katowicach niemieckiej spółki z branży technicznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Przygotowywanie płatności na rzecz spółek grupy
  • Księgowanie faktur od dostawców i innych kosztów
  • Księgowanie płatności od klientów
  • Wprowadzanie w SAP poleceń zapłaty SEPA na podstawie upoważnień klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
  • Znajomość środowiska MS Office, mile widziany SAP
  • Zdolności analityczne, samodzielność

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • 1-zmianowy system pracy 8-16.00
  • Bogaty system benefitów i świadczeń socjalnych, w tym:
  • Ubezpieczenie grupowe oraz bezpłatna opieka zdrowotna w sieci Medicover
  • Bony na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
  • Karta typu Multisport
  • Świadczenia z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych (FGŚP) – wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna
  • Bezpłatne lekcje dokształcające z języka niemieckiego
  • Możliwość udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Przyjazne międzynarodowe środowisko pracy
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse