Specjalista ds. Księgowości

ETP S.A.

Katowice, śląskie

ETP S.A.

Od: ETP S.A.
Miejsce pracy: Katowice

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, montażu systemów elektrycznych oraz w budownictwie i energetyce.

Dzięki synergii wszystkich linii biznesowych i poprzez harmonijny wzrost, ETP S.A. oferuje produkty oraz usługi o wysokim standardzie, skutecznie i profesjonalnie odpowiadając na potrzeby Klientów.

Region: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie ewidencji księgowej w zakresie rachunkowości finansowej i podatkowej
  2. Współpraca z zagranicznymi kancelariami podatkowymi obsługującymi prowadzone projekty
  3. Sporządzanie dokumentacji cen transferowych
  4. Sporządzanie raportów i zestawień
  5. Kontrola poprawności transakcji księgowych

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe (ukończone studia licencjackie lub magisterskie o specjalności rachunkowość)
  2. Doświadczenie w księgowości min 3 lata
  3. Wiedza z zakresu sporządzania dokumentacji cen transferowych
  4. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  5. Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  6. Podstawowa znajomość systemu podatków pośrednich i bezpośrednich
  7. Znajomość zagadnień płacowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia/wyzwania i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”