Specjalista ds. księgowości

Work Service

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Współprowadzenie pełnej księgowości klientów Firmy;

• sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby Firmy;

• przygotowywanie raportów, analiz i zestawień;

• nadzór nad obszarem podatkowym, w tym sporządzanie deklaracji podatkowych;

• ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu informacji;

• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, PARP, banki, firmy doradcze);

• bieżąca analiza kont księgowych;

• monitorowanie procesów płatniczych;

• odpowiedzialność za miesięczne i roczne sprawozdanie finansowe;

• wspieranie działań dotyczących badania rocznego sprawozdania finansowego.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego – kierunkowego ( lub pokrewnego);

• min. 3-4 letniego doświadczenia w obszarze rachunkowości;

• umiejętności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych;

• zdolności analitycznych w połączeniu z dokładnością;

• znajomości przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;

• mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;

• mile widziana znajomość języka angielskiego ( na poziomie B1/B2)

• dobrej organizacji pracy własnej;

• umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

• odpowiedzialności, rzetelności oraz wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( zatrudnienie przez APT przez 6 miesięcy następnie bezpośrednio pod Firmą);

• pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• niezbędne narzędzia pracy;

• stałą opiekę koordynatora podczas zatrudnienia przez APT

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa