Specjalista ds. Księgowości

Progresso Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,

  • Sporządzanie sprawozdań księgowych i analiz,

  • Kontrola i uzgadnianie kont,

  • Dekretowanie dokumentów księgowych,

  • Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,

  • Wykonywanie oraz księgowanie przelewów bankowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe,

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Praktyczna znajomość przepisów VAT, CIT,

  • Odpowiedzialność i sumienność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne,

  • Mile widziana znajomość języków obcych – angielski/włoski

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa