Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej ewidencji księgowej.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych.
  • Wystawianie faktur sprzedaży usług.
  • Bieżące uzgadnianie kont i rejestrów, obrotów stanów magazynowych.
  • Prowadzenie ewidencji gospodarki magazynowej.
  • Rozliczanie inwentaryzacji.
  • Ewidencja i rozliczenie międzyokresowe kosztów.
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych.
  • Rozliczanie PFRON i sporządzanie obowiązujących deklaracji.
  • Współpraca w zakresie sporządzania bilansu, niezbędnych sprawozdań, analiz i zestawień.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Dobra znajomość przepisów w zakresie: ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego.
  • Doświadczenie w obsłudze programów księgowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, kreatywność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Działalność firmy<br/>Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” Spółka z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse