Specjalista ds. księgowości

Senetic S.A.

40-600 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegać Twoja praca?

• Weryfikacja, dekretacja i ewidencja faktur zakupowych (towarowych/kosztowych);
• wystawianie faktur sprzedażowych oraz korygujacych;
• wykonywanie czynności związanych z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg;
• księgowanie wyciągów bankowych;
• rozliczanie rozrachunków;
• współpraca z innymi działami w firmie

W zamian oferujemy Ci:

• Stała pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT przy projektach promowanych na skalę światową,
• rozwój zawodowy wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro),
• BENEFITY w postaci: kart Multisport, kart podarunkowych, prywatna opieka medyczna Medicover, lekcje języka angielskiego,

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

• minimum rocznego doświadczenia w dziale finansowym/księgowym,
• znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
• bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
• dobrej organizacja pracy własnej,
• umiejętności analitycznych,
• umiejętność współpracy w zespole.

Prezentacja firmy

Senetic jest wiodącym dostawcą rozwiązań sieciowych i serwerowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne, Praca Finanse