Opis stanowiska pracy

weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
dekretowanie i księgowanie dokumentów
potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
analiza finansowa Firmy
prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów
sprawdzanie poprawności wystawionych faktur
pomoc w bieżących działaniach działu

Wymagania

minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości (mile widziane w banku lub instytucji finansowej)
znajomość zagadnień księgowych, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub pokrewne
zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęć rozwoju w tym obszarze
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
dokładność, samodzielność, uczciwość, terminowość, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę.
• Atrakcyjne warunki finansowe.
• Szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji.
• Miłą atmosferę pracy w młodym, zgranym i kreatywnym zespole.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Apro Financial Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Prezentacja firmy

Apro Financial Poland należy do grupy finansowej Apro Financial Grup - g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa