Specjalista ds. Księgowości - praca dodatkowa 1/2 etatu

SCANDICA

15-111 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko "Specjalista ds. księgowości"

Miejsce pracy: Białystok

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontrolę prowadzonych przez firmę operacje finansowych pod kątem ich poprawnego księgowania, dekretację i wprowadzanie dokumentów księgowych (faktury zakupu, sprzedaży) oraz współpracę i wykonywanie zadań powierzanych przez przełożonego.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe min. 2 lata
- znajomość i doświadczenie w pracy z programem SYMFONIA (pełna księgowość)
- znajomość procedur księgowych i obowiązujących przepisów prawnych, dotyczących księgowości
- znajomość obowiązujących przepisów o podatku VAT

Prezentacja firmy

SCANDICA jest jedna z wiodących firm logistycznych w północno-wsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 300PLN - 1 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa