Specjalista ds. Księgowości - Młodsza Księgowa / Księgowy

Magna Tyres Poland Sp. z o.o.

32-064 Rudawa, małopolskie

Firma handlowo – usługowa BIM sp. z o.o. z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje do swojego salonu meblowego w Tarnowie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 32-064 Rudawa
Region:

Poszukiwany nowy pracownik dla Magna Tyres Poland Sp. z o.o. !!!

MAGNA TYRES GROUP to producent opon rolniczych, przemysłowych i wielkogabarytowych. Ta szybko rozwijająca się firma ma swoją siedzibę w miejscowości Waalwijk w Holandii.

Oddział w Polsce został utworzony w roku 2008, aktualnie z siedzibą w Rudawie koło Krakowa.

Wzrost sprzedaży i pozycji firmy na rynku wprowadzają konieczność poszerzenia kadry.

Aktualnie Zarząd firmy poszukuje osoby, która będzie wsparciem w dziale księgowym. Na początku w charakterze młodszego księgowego, wspierającego głównego księgowego, w zasadzie będąc łącznikiem pomiędzy firmą i zewnętrzną księgowością. Docelowo nowo zatrudniona osoba ma przejąć wszystkie obowiązki w charakterze głównego księgowego.

Zakres obowiązków:

pomoc w prowadzeniu finansów wszystkich projektów
przygotowanie płatności, rejestracja i księgowanie faktur kosztowych w programie księgowym
pomoc w przygotowaniu otwarcia i zestawieniu obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
pomoc w zarządzaniu wydatkami ogólnymi i administracyjnymi
pomoc w uzgodnieniu sald z dostawcami
pomoc w zarządzaniu należnościami, płatnościami, prowizjami itp.
pomoc w zarządzaniu przepływami środków pieniężnych i sporządzenie raportów bankowych
kontrolowanie płatności i przygotowywanie przelewów bankowych
pomoc w wprowadzaniu i zarządzaniu jednostki finansowej i administracyjnej w firmie
weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym

Wymagania:

Doświadczenie w dziale księgowości firmy – min. 2 letnie
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – codzienny kontakt z biurem w Holandii
Odpowiedzialność, sumienność
Biegła znajomość programów pakietu Office
Zdolności analityczne
Wykształcenie wyższe– preferowane kierunki : finanse i rachunkowość
Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
Znajomość obsługi komputerowych systemów księgowych – doświadczenie w programie SAP Business One będzie dużym atutem
Otwartość na pogłębianie wiedzy podatkowo-księgowej

Oferujemy:

· Umowę o pracę na pełny etat

· Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość awansu finansowego wraz ze wzrostem zaangażowania w sprawy firmy i uzyskiwaniem samodzielności w prowadzeniu wszelkich spraw księgowych / finansowych

· Zestaw niezbędnych w pracy narzędzi.

· Pracę w dynamicznym, młodym i zgranym zespole

· Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń tematycznych

· Wszechstronny rozwój - możliwość poznania nowoczesnych narzędzi i technik biznesowych w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv
poprzez przyciśnięcie przycisku "Aplikuj" poniżej.
Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.