Specjalista ds. Księgowości Kosztów

Generali Finance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Generali to jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie. Zatrudniamy ponad 1800 Pracowników w całej Polsce, obsługujemy ponad 2 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników, dbamy o ich rozwój, stawiamy na różnorodność. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • ewidencja faktur na kontach kosztów rodzajowych (kwalifikacja CIT i VAT)
  • księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych biernych
  • przygotowanie i księgowanie rozliczeń międzyokresowych czynnych kosztów
  • analiza zapisów, kontrola i uzgadnianie kont dostawców i kont pomocniczych
  • ewidencja i uzgadnianie wyciągów bankowych

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, ekonomia)
  • minimum 3 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości polskich przepisów dotyczących rachunkowości i prawa podatkowego
  • dobrej obsługi komputera i znajomość pakietu Microsoft Office
  • doświadczenia w pracy w programach finansowo-księgowych (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności pracy w zespole, sumienności oraz komunikatywności
  • samodzielności i terminowości w wyjaśnianiu powierzonych tematów
  • dokładności i skrupulatności

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym
  • rozwój zawodowy i możliwość udziału w ciekawych projektach
  • pakiet socjalny