Specjalista ds. księgowości - kadr i płac

Zakład Metalowy Ortyl Sp. z o.o.

MIELEC / Ławnica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

samodzielne prowadzenie komórki HR, w tym:
• naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie listy płac
• obsługa umów cywilnoprawnych
• przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych i korygujących do ZUS
• prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
• przygotowywanie deklaracji podatkowych i innych potrzebnych dokumentów kadrowych
• współpraca z urzędami
1. bieżące wsparcie działu księgowości, w tym:
• poprawna weryfikacja oraz ewidencjonowanie dokumentów księgowych
• rozliczanie faktur zakupowych wraz z kompletacją dokumentacji magazynowej powiązanej z fakturami
• wykonywanie poleceń i zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub średnie
• minimum 3-letnie doświadczenie
• znajomość bieżących przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
• doświadczenie w obszarze płac i ubezpieczeń społecznych w firmach zatrudniających na podstawie umowy o pracę i umów cywilnoprawnych
• dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
• skrupulatność, terminowość, komunikatywność
• umiejętności planowania oraz zarządzania czasem
• znajomość programów subiekt i Płatnik

Prezentacja firmy

Zakład Metalowy Ortyl jest firmą rodzinną, której początki dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa