Specjalista ds księgowości i płac

Seco Consulting Rymarczyk Sp. j.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w biurze rachunkowym która zajmowała by się kompleksową obsługą firm w zakresie pełnej księgowości jak i podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiadała za obsługę firm pod kątem kadrowo-płacowym.
Oferujemy możliwość ciągłego rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

Wymagania

Dobra znajomość przepisów ( UoR, VAT, PIT, CIT, Kodeks Pracy)
Mile widziane doświadczenie na programach Symfonia, Fakt.

Prezentacja firmy

Zaj­mu­je­my się kom­plek­so­wą ob­słu­gą po­dat­ko­wo-księ­go­wą dla po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse