Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Księgowości i Kontrolingu

Miejsce pracy: Batorowo, Poznań, Murowana Goślina, Tarnowo Podgórne, Gniezno, Luboń, Września, Środa Wielkopolska

Miejsce pracy: Batorowo (k. Poznania)

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie korespondujące z posiadanymi kompetencjami i doświadczeniem
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnej premii
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • Opracowywanie budżetów i prognoz przepływów pieniężnych
  • Prowadzenie ksiąg finansowych
  • Sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Modelowanie finansowe i analizy finansowe
  • Zarządzanie środkami pieniężnymi
  • Tworzenie i utrzymywanie stosownych systemów i kontroli wewnętrznych
  • Nadzorowanie procesu płacowego
  • Sporządzanie deklaracji VAT

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie analiz finansowych i kontrolingu (minimum 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość systemu ERP, preferowany SAP B1
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość ewidencjonowania kosztów produkcji, odchyleń, kosztów standardowych
  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność i decyzyjność

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.