Specjalista ds. Księgowości i Administracji

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• właściwy obieg dokumentów wewnętrznych firmy i przygotowywanie do
księgowania
• sporządzanie raportów i faktur
• współpraca z Office managerem z firmami zewnętrznymi
• realizacja projektów zleconych przez przełożonego
• utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczne godziny pracy
• kursy językowe
• opieka medyczna Luxmed i karta Multisport
• wyjścia integracyjne

Wymagania

• wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość lub finanse mile widziane)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość polskiego prawa podatkowego i zasad rozliczeń
• umiejętności organizacyjne, pracy w grupie, samodzielność i systematyczność

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa