Specjalista ds. księgowo-kadrowych

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy RST Software Masters - firmą IT która zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, komunikatorów czy platform społecznościowych. Dążymy do tego aby zostać Software Masters - nie zadowala nas bycie tylko dobrymi. Chcemy być jak najlepsi, dlatego cały czas się rozwijamy i dzielimy wiedzą.

Miejsce pracy: Wrocław

DO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • prowadzenie spraw kadrowych firmy,
  • pomoc w zadaniach księgowych i sprawozdawczych, w tym:
  • księgowanie faktur zakupowych od dostawców krajowych i zagranicznych,
  • przygotowanie i weryfikacja dokumentów księgowych,
  • wsparcie w przygotowaniu sprawozdawczości i raportowanie w ustalonym zakresie.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • wykształcenie kierunkowe: finanse, rachunkowość itp.
  • doświadczenie: minimum 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości w spółce lub w biurze rachunkowym;
  • wiedza i doświadczenie z zakresu kadr/płac,
  • minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • praktycznej znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności i systematyczności,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.

W ZAMIAN ZA TO MAMY CI DUŻO DO ZAOFEROWANIA!

  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności,
  • profesjonalne narzędzia pracy, pomoc merytoryczną i szkolenia,
  • umowę o pracę,
  • szereg benefitów: codzienne śniadania, pakiet Multisport, prywatną opiekę medyczną,
  • elastyczny czas pracy,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • biuro w wygodnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.