Specjalista ds. kredytu i leasingu

Aureus S.A.

Katowice, Śląsk, okolice, śląskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice, Śląsk, okolice

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • swoboda i płynność wypowiedzi
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych w zakresie sprzedaży i negocjacji
  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu

Główne zadania Przedstawiciela Regionalnego to:

  • realizacja celów sprzedażowych w kredycie i leasingu;
  • budowa wizerunku firmy na powierzonym terenie działania;
  • wdrażanie nowych produktów dotyczących kredytu i leasingu;
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z komisami i salonami oraz dostawcami pojazdów dostawczych do 3,5 t., transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych;
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży;
Aureus S.A.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • wysokie zarobki
  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (laptop, ipad, telefon komórkowy, urządzenie wielofunkcyjne, materiały i gadżety)
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową
  • zatrudnienie na bazie umowy współpracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, produktowe oraz z technik sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet sportowy Multisport
  • wyjazdy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)