Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja, zajmująca się produkcją automatycznych przełączników do samochodów, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika do działu kosztów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wstępna analiza RFQ
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów
  • Wsparcie sprzedaży w aspektach handlowych
  • Opracowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych do klientów na podstawie otrzymanych danych technicznych
  • Sporządzanie i analiza kosztów dotyczących części i produktów samochodowych

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość pakietu office
  • Prawo Jazdy Kat. B

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Inne