Specjalista ds. Kosztorysowania

Inter-Profil Sp. z o.o.

Garwolin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- analiza zapytań ofertowych, zamówień oraz dokumentacji projektowych,
- analiza i przygotowywanie materiałów formalno – prawnych,
- pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców,
- przygotowywanie i sprawdzanie przedmiarów, kalkulacji kosztów i wyceny poszczególnych części kontraktu/oferty,
- sporządzanie ofert techniczno – handlowych,
- udział w wizjach lokalnych na terenie inwestycji objętych ofertą,
- prowadzenie harmonogramów realizacji projektu, bieżąca kontrola przebiegu kontraktu,
- przygotowywanie umów z podwykonawcami,

Wymagania

- wykształcenie techniczne, preferowane kierunki związane branżą budowlaną,
- pakietu MS Office , programu do kosztorysowania (NORMA), podstawowa znajomość aplikacji CAD (AutoCad, ),
- umiejętności z zakresu przedmiarowania oraz kosztorysowania robót budowlano–montażowych, sanitarnych, elektrycznych,
- umiejętność analizy dokumentacji projektowej i przetargowej pod kątem weryfikacji i optymalizacji kosztów,
- samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy pod presją czasu.
- prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kosztorysowaniem lub przygotowaniem ofert handlowych w zakresie branży budowlanej,
- doświadczenie w analizie dokumentów przetargowych i wymagań technicznych (SIWZ).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem o renomowanej pozycji na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie