Specjalista ds. Kosztorysowania i Ofertowania

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Wykonanie kosztorysów i wycen zgodnie z zapotrzebowaniem oraz obowiązującymi przepisami (Prawo Zamówień Publicznych);

- Przygotowanie i kalkulacja ofert cenowych dotyczących robót budowlanych w branży sanitarnej, zwłaszcza sieci wodno - kanalizacyjnych, sieci i instalacji gazowych n/ć, ś/ć, w/ć, węzłów i tłoczni gazowych, stacji gazowych I i II stopnia, sieci przemysłowych i cieplnych;

- Analizowanie dokumentacji technicznej oraz projektowej, zwłaszcza weryfikowanie zgodności Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia z posiadaną wiedzą, dokumentacją techniczną i Prawem Zamówień Publicznych;

- Przeprowadzanie wizji lokalnych w trakcie wyjazdów terenowych, w tym wykonywanie przedmiarów na potrzeby wyceny;

- Budowanie bezpośredniego kontaktu z inwestorami oraz współpraca z działem realizacji.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, szczególnie w kierunku inżynierii sanitarnej, inżynierii środowiskowej lub pokrewnym;

- 3 lata doświadczenia w obszarze ofertowania;

- Znajomość specyfiki przetargów w sektorze publicznym i ustawy Prawa Zamówień Publicznych;

- Praktyczna znajomość programów: AutoCad, Norma, MS Office;

- Gotowość do wyjazdów służbowych;

- Wiedza na temat instalacji oraz sieci urządzeń gazowych i sanitarnych;

- Umiejętność samodzielnego wykonywania obmiarów;

- Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej;

- Prawo jazdy kat. B;

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

- Ukierunkowana na cel, dobra organizacja samodzielnej pracy;

- Uczciwość i zaangażowanie w pracę;

- Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

- Umowę o pracę;

- Telefon i laptop służbowy;

- Pakiet opieki medycznej;

- Atrakcyjnie wynagrodzenie z systemem premiowym;

- Pracę w wiodącym, zachowującym wysokie standardy środowisku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie