Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania

Budownictwo Moniuszko Sp. z o.o.

62-080 Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

⦁ Sporządzanie kosztorysów ofertowych na podstawie dokumentacji technicznej,
⦁ Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, analiza cen rynkowych, składanie zamówień
⦁ Dobór wykonawców, dostawców i partnerów handlowych

Oferujemy:

⦁ Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
⦁ Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

⦁ Biegła znajomość dokumentacji budowlanej i technicznej,
⦁ Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań,
⦁ Praktyczna znajomość MS Office, mile widziana Norma Pro itp.
⦁ Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania.

Prezentacja firmy

Budownictwo Moniuszko Sp. z o.o. to firma rodzinna działająca w o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne