Specjalista ds. koordynacji zamówień i wysyłek - dział eksportu

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań, Września, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań, Września

Jeśli poszukujesz pracy, w której wykorzystasz znajomość języków i będziesz dalej rozwijać się w zadaniach związanych z eksportem, ta oferta pracy jest dla Ciebie. Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijający się producent działający w branży FMCG. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu w dziale eksportu i obejmie stanowisko:

Specjalista ds. koordynacji zamówień i wysyłek - dział eksportu – okolice Poznania

(praca z językami angielski i rosyjski)

•1 r. doświadczenie na stanowiskach specjalisty, młodszego specjalisty, asystenta w dziale eksportu lub w spedycji międzynarodowej

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – język wykorzystywany w codziennej komunikacji biznesowej

•Komunikatywna znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

•Znajomość uwarunkowań sprzedaży eksportowej, wysyłki i procedur clenia towarów (firma sprzedaje swoje produkty w obrębie Unii Europejskiej i poza nią)

•Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

•Prawo jazdy Kat. B

•Gotowość do sporadycznych wyjazdów związanych z targami, imprezami branżowymi etc.

•Odpowiedzialność i zaangażowanie

Obowiązki

•Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień

•Przygotowanie dokumentacji eksportowej (partie produktowe, dokumentacja transportowa)

•Nadzorowanie procesu wysyłki towarów oraz terminowości dostaw

•Wystawianie CMR, FV oraz korekt

•Archiwizacja dokumentów

•Uczestnictwo w targach i imprezach branżowych

Mile widziane

•znajomość programu SAP

Oferujemy

•Stabilne i długofalowe zatrudnienie

•Umowę o pracę

•Atrakcyjne wynagrodzenie

•Szkolenia wprowadzające i produktowe

•Możliwość kontynuacji swoich doświadczeń zawodowych w organizacji o ugruntowanej pozycji

•Możliwości związane z dalszym rozwojem

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania, gotowe do podjęcia nowych wyzwań zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie prawo od kontaktu z wybranymi osobami.

Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim u Klienta.

Agencja Pracy FallWork o cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.