Specjalista ds. Kontrolingu

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy ATM Grupa S.A. - największego niezależnego producenta telewizyjno-filmowego w Polsce, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. KontrolinguMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • udział we wdrożeniu narzędzi kontrolingowych w Grupie wraz z aktualizacją/ujednoliceniem obowiązujących standardów;
  • tworzenie nowych i usprawnianie obecnych procesów raportowania w Grupie;
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.;
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji;
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze controllingu, budżetowania, analiz finansowych;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi kontrolingowych typu Business Intelligence;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • dokładności i rzetelności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • atrakcyjne benefity (bogaty pakiet socjalny, karta multi sport, imprezy integracyjne).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.