Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z woj. warmińsko-mazurskiego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

specjalista ds. kontrolingu

Nr ref.: 37796
Praca stała
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • rozliczanie kosztów produkcji
  • kalkulacja zleceń produkcyjnych
  • planowanie, rozliczanie i kontrola budżetów
  • wykonywanie i tworzenie raportów produkcyjnych
  • wyjaśnianie i rozliczanie odchyleń od kosztów wytworzenia

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczno-techniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień produkcji związanych z jej rozliczaniem, przygotowywaniem raportów, analiz
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)