In Temporis Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kontrolingu

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bolesławiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Finanse

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

•wsparcie przy sporządzaniu finansowych sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych

•budżetowanie/ forecast

•analiza miesięcznych kosztów uwzględniając budżet

•planowanie tygodniowych wydatków firmy

•przeprowadzanie uzgodnień między spółkami powiązanymi (rozliczenia, potwierdzenia sald, kompensaty)

•raportowanie miesięczne do spółki matki w Niemczech

•udział w projektach controllingowych w międzynarodowym środowisku w ramach całej Grupy

Wymagania:

•min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym,

•wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse /ekonomia),

•biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,

•mile widziana znajomość języka angielskiego,

•komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności,

•wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i prognozowania,

•umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań pojawiających się problemów,

•bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel,

•elastyczność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.