Specjalista ds. Kontrolingu (j. angielski)

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Zakład Utylizacji Odpadów Spółka z o o.o. poszukuje:
Specjalisty ds. Controllingu
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:
 Przeprowadzanie bieżących analiz
 Opracowywanie zarządczych wyników finansowych spółek grupy oraz analiza realizacji budżetów
 Uczestnictwo w procesie budżetowania
 Opracowywanie analiz dotyczących inwestycji
 Opracowywanie analiz na bieżące potrzeby firmy
 Współuczestnictwo w projektach związanych z obszarem kontrolingowym w spółce
 Przygotowywanie, konsolidacja i analiza prognoz oraz realizacji budżetów
 Przygotowywanie prezentacji dla zarządu
 Identyfikacja danych kluczowych dla sytuacji finansowej firmy
Wymagania:
 Wykształcenia wyższego ekonomicznego ( finanse, rachunkowość, itp.)
 Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
 Dobrej znajomości zasad księgowości oraz wiedzy z zakresu analiz finansowych
 Znajomość zasad sporządzania sprawozdań finansowych
 Bardzo dobrej znajomości MS Excel
 Umiejętności analitycznych i planistycznych
 Inicjatywy oraz samodzielności
 Dobrej organizacji czasu pracy
 Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
 Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Zakład Utylizacji Odpadów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting