Specjalista ds. Kontroli Jakości

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Piaseczno, mazowieckie

Od: Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
Miejsce pracy: Piaseczno

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to wiodące na polskim rynku Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych takich marek jak SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, ALCATEL, BLACKBERRY, CAT, JCB, COOLPAD, MEIZU.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno koło Warszawy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie testów urządzeń. Identyfikacja niezgodności w oparciu o obowiązujące procedury i instrukcje.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Zdolności manualne, sumienność, dokładność, spostrzegawczość.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.
  • Szkolenie wstępne, po podjęciu pracy profesjonalne szkolenia zawodowe.
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems.
  • Pakiet medyczny Grupy LUX-MED.
  • Szkolenia językowe.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.