Opis stanowiska pracy

  • rozwiązywanie problemów jakościowych, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej (opracowywanie analiz ryzyka FMEA, SPC, MSA, plany kontroli)
  • dobór odpowiednich metod pomiarowych
  • koordynacja procesów reklamacyjnych w stronę dostawców oraz ze strony klientów
  • udział przy wdrażaniu nowych projektów
  • koordynacja procesów zwalniania pierwszych sztuk ( EMPB)
  • przeprowadzanie audytów jakościowych
  • monitorowanie, nadzorowanie i odpowiedzialność za wskaźniki jakościowe
  • rozwijanie systemów i narzędzi wspierających proces kontroli jakości

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (lub 5 rok studiów) w dziedzinach: mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • znajomość zagadnień dotyczących statystycznego sterowania procesem (SPC)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków
  • znajomość SAP mile widziana

Oferujemy:

  • inspirujące i rozwijające zadania umożliwiające ciągły rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz premia roczna
  • pakiet opieki medycznej
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Prześlij swoją aplikacje na adres praca(@siegenia.com

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o. od lat utrzymuje wysoką pozycję na międz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive