Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0278

Obowiązki:

Codzienna kontrola procesu produkcji, dbałość o standarty jakości produktów, kontrola przestrzegania zasad higieny, wypełnianie dokumentacji systemowej

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wyk. średnie, mile widziane doświadczenie z dziedziny żywienia, mile widziana znajomość języka rosyjskiego, książeczka sanepidowska (lub gotowość jej wyrobienia), znaojomość pakietu MS Office, podstawowa znajomość standardów jakości produkcji żywności, gotowość do pracy na zmiany oraz w weekendy, spostrzegawczość, umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania, pierwsza umowa zlecenie następna o pracę. Praca na III zmiany pon.-pt. 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00 + sob.-nd. w zależności od potrzeb.

Miejsce pracy: BRONIEWSKIEGO 20, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu umówienia się na spotkanie w sprawie pracy. Wymagane dokumenty składć osobiście lub na e-mail

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy