Opis stanowiska pracy

ZPOW Dawtona w Błoniu i w Guzowie zatrudni specjalistę ds. kontroli jakości przy produkcji spożywczej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy kontroli jakości produkcji spożywczej
  • wykształcenie kierunkowe(mile widziane wyższe)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę w systemie zmianowym 3 zmiany Błonie
  • pracę w systemie zmianowym 2 zmiany Guzów (Żyrardów)

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji