Specjalista ds. Kontroli Jakości

MAKAR BAKALIE Sp. z o.o. Sp. k.

40-391 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zarządzanie wdrożonymi w firmie systemami jakościowymi HACCP/IFS.
Przygotowanie firmy do audytów przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne. Prowadzenie wymaganej dokumentacji IFS.
Ocena jakościowa dostaw surowców. Rozwiązywanie reklamacji jakościowych.
Przeprowadzanie audytów wewnętrznych/kontrola działu produkcji.
Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy.
Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
Praca w godzinach: 7:00-15:00.

Wymagania

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość standardów HACCP/IFS.
Znajomość j. angielskiego pozwalającego na przygotowywanie dokumentacji jakościowych - analizę specyfikacji dostawców zagranicznych.
Książeczka sanepidowska.
Mile widziana znajomość standardów TESCO, BRC.

Prezentacja firmy

„MAKAR BAKALIE” jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości