Specjalista ds. Kontroli Jakości/Specjalista ds. Dojrzewania Bananów

WORK SERVICE S.A.

Wieluń, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości świeżych warzyw i owoców podczas przyjęcia na magazyn chłodniczy, podczas magazynowania w chłodniach i wydania do finalnych klientów
  • Organizacja procesu dojrzewania bananów oraz innych owoców w specjalistycznych komorach dojrzewalniczych
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za organizację transportu, handlowcami, księgowością

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Praca w firmie o podobnym profilu, w tym na centrach logistycznych sieci marketów lub praca na stanowisku  technologa żywności
  • Znajomość środowiska HACCP
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • Orientowanie się w zasadach pracy urządzeń technicznych

Oferujemy:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju w dużej firmie dystrybucyjnej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Laptop
  • Telefon komórkowy
  • Prowizje i benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.