Specjalista ds. monitoringu efektywności sprzedaży w call center

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. W międzynarodowym środowisku nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie a osiągane sukcesy to efekt pracy i zaangażowania wszystkich w zespole.

Jesteśmy na etapie budowania nowego dla nas działu jakości i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości procesów (call center)

Kraków

Twoje zadania:

  • weryfikacja rozmów telefonicznych konsultantów pod kątem zachowania standardów polityki firmy (odsłuchy rozmów);
  • monitorowanie procesów obsługi klienta i sprzedaży, wychwytywanie nieprawidłowości oraz wzajemnych zależności, bieżące raportowanie do kierownika lokalizacji;

Dodatkowo, dla osób z adekwatnym doświadczeniem:

  • optymalizacja bieżących procesów, proponowanie zmian, współpraca polegająca na ich wdrożeniu;
  • współudział w budowaniu działu jakości, projektowaniu standardów mających na celu wzrost wskaźników KPI.

Oczekujemy:

  • znajomości specyfiki branży call center (warunek konieczny);
  • doświadczenia w dziale jakości/sprzedaży lub w roli koordynatora zespołu;
  • umiejętności analitycznych oraz postawy proaktywnej;
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości MS Office, z naciskiem na MS Excel;

Oferujemy:

  • rozwojowe stanowisko z zakresem obowiązków adekwatnym do doświadczenia i umiejętności;
  • przywilej budowania nowego działu firmie;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój organizacji;
  • pracę w stałych godzinach 8-16/9- 17 od poniedziałku do piątku;
  • nieformalną atmosferę, dzięki której z radością przyjdziesz do pracy;
  • pracę w nowoczesnym biurze i bardzo atrakcyjnej lokalizacji;
  • długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B/zlecenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".