Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad dostawami surowaca do zakładu,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego,
  • Dokonywanie oceny surowca oraz produktu końcowego,
  • Przeprowadzanie badań wytrzymałościowych ( badanie grubości, gęstości, rozciągłości, twardości, palności itp.),
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • Współpraca z innymi działami firmy

  • praca w Sosnowcu
  • możliwość stałego zatrudnienia

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Systematyczność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
UMOWA NA OKRES PRÓBNY/ STAŁE
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości